baner_AK
reklama-SWWS

Kształtować ekopostawy od najmłodszych lat

„Ekoplaneta Moimi Oczami” to konkurs, dla najmłodszych, który organizuje kaliska firma Brewa. Główną nagrodą w konkursie jest walizka podróżna. Celem konkursu jest propagowanie postaw eko wśród dzieci.

Kaliska firma Brewa zorganizowała konkurs dla najmłodszych, mający na celu propagowanie postawy eko wśród najmłodszych. Przygotowując prace, dzieci mogą pogłębiać swoją wiedzę o ekologii, jak również tę o alternatywnych źródłach energii.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy artystycznej, techniką dowolną, która będzie przedstawiała ekologiczną planetę w oczach uczestnika. Dziecko może przedstawić swoją wizję ekoplanety, to jak ona miałaby wyglądać.

– Poprzez ten konkurs, chcemy wśród najmłodszych propagować idee eko. Jest to bardzo ważne, aby uświadamiać dzieci jak  istotne jest to dla naszej planety, a  także jaką kluczową rolę pełnią w tym wszystkim odnawialne źródła energii. Powinniśmy robić wszystko, aby kształtować ekopostawy od najmłodszych lat. Naszą misją, jako firmy, jest nie tylko promowanie takich rozwiązań wśród dorosłych – aby korzystali z nich teraz. Ważne jest też, aby nasze pociechy, które są naszą przyszłością, nabywały tę wiedzę już teraz, by mogła ona zaowocować za parę lat, zapewniając nam czyste środowisko. – powiedział Maciej Borowiak, współwłaściciel kaliskiej firmy Brewa.

Konkursowa praca może być wykonana na papierze, w formie grafiki komputerowej, rzeźby – dozwolona jest każda forma, którą da się uchwycić na fotografii. Następnie przygotowaną pracę konkursową należy przesłać wraz z krótkim opisem, na adres mailowy: marketing@brewa.pl.

Konkurs trwa od 12.09.2022 do 12.10.2022 r., do końca dnia. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 20.10.2022 r., do godziny 16:00, na oficjalnym fanpage’u firmy Brewa https://www.facebook.com/brewa.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj https://www.brewa.pl/aktualnosci/konkurs-ekoplaneta-moimi-oczami.html

Grupa Brewa to kaliska firma, która dostarcza rozwiązania pomagające uzyskać niezależność energetyczną poprzez tworzenie instalacji opartych o odnawialne źródła energii. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Kontakt: Żaneta Pilarska-Czeluśniak, z.pilarska@brewa.pl Więcej na: www.brewa.pl

Źródło: Brewa

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze