Projekt Poznań
wszystkie_wiadomosci

KTKosz Kalisz wygrywa pierwszy mecz sezonu kategorii U13!

W niedzielę 20 października KTKosz Kalisz rozegrał pierwsze ligowe spotkanie w sezonie 2024/25 w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Młodzików Starszych U13 mężczyzn. Na wyjeździe rywalizowali z drużyną RAWIA Rawicz Młodzież – Chłopacy.

Początek meczu był niemrawy w wykonaniu drużyny z Grodu nad Prosną, brakowało kreatywności w ataku i czujności w obronie. Po pierwszej połowie spotkania gospodarze prowadzili 30:20.
W trzeciej kwarcie dzięki solidnej grze zarówno w ataku i obronie udało się powrócić do gry i reprezentanci naszego miasta zbliżyli się do rywala na 4 punkty.
Czwarta kwarta to świetna gra w wykonaniu kaliszan, którzy wyszli na prowadzenie i wygrali tę kwartę 27:10.
Ostatecznie po bardzo zaciętym i pełnym emocji meczu KTKosz Kalisz odniósł zwycięstwo 60:47.