Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Która witryna w Śródmieściu jest najpiękniejsza? KONKURS

Miasto Kalisz po raz kolejny zaprasza do konkursu na najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową o tematyce świątecznej. Inicjatorem akcji kilka lat temu był przedsiębiorca Dawid Borowiak. Wyboru witryny dokonają mieszkańcy Kalisza w głosowaniu internetowym na profilu Facebook Miasta: „Kalisz. Dopisz swoją historię.”

Witryny mogą zgłaszać przedsiębiorcy – właściciele lokali użytkowych z terenu całego miasta. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia, czyli zdjęcia witryn o rozdzielczości co najmniej 800×600 px wraz z nazwą lokalu, jego adresem oraz adresem strony lokalu na portalu społecznościowym Facebook.com (o ile lokal takową posiada), należy przesłać do 19 grudnia 2023 roku, do godziny 12:00, pocztą elektroniczną na adres: kpm@um.kalisz.pl, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs na witrynę”. Prosimy też o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu do osoby odpowiedzialnej za kontakt ws. niniejszego konkursu z ramienia zgłaszanego podmiotu.

Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną opublikowane w poście na oficjalnej stronie Miasta Kalisza na portalu społecznościowym Kalisz. Dopisz swoją historię. 21 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00. Głosowanie internautów na najpiękniejszą witrynę potrwa do 27 grudnia 2023 roku do godziny 10:00.

Pięć zwycięskich witryn zostanie nagrodzonych przez Krystiana Kinastowskiego – Prezydenta Miasta Kalisza zestawem upominków miejskich. Organizatorem konkursu jest Miasto Kalisz.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który dostępny jest poniżej:

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze