baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Który sportowiec wyróżnił się w tym roku? Rusza zgłaszanie kandydatur

W Wydziale Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1a, do 20 grudnia, można składać wnioski o przyznanie nagród dla wyróżniających się sportowców, trenerów lub działaczy sportowych.

Zgodnie z uchwałami Rady Miejskiej Kalisza: Nr XI/148/2011 z dnia 29 czerwca 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz nr XI/149/2011 z dnia 29 czerwca 2011 roku w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe ˗ stowarzyszeniom i związkom sportowym oraz klubom sportowym, radnym Rady Miasta Kalisza, Radzie Sportu, a także redakcjom kaliskich mediów, przysługuje prawo zgłaszania kandydatów do nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w roku 2021. Wzory wniosków dostępne są na stronie Miasta.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze