baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Kurdyjscy przedsiębiorcy z wizytą w Kaliszu

W Kaliszu goszczą przedsiębiorcy z Kurdystanu. W naszym mieście powitał ich wczoraj wiceprezydent Mateusz Podsadny. Przyjechali oni na zaproszenie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu, by rozmawiać z przedstawicielami lokalnych firm o perspektywach polsko-kurdyjskiej współpracy.

Celem wizyty było nawiązanie współpracy między przedstawicielami kręgów gospodarczych reprezentowanych przez przedstawicieli Unii Importerów i Eksporterów regionu Kurdystanu w Iraku a przedstawicielami polskich przedsiębiorstw zainteresowanych ekspansją na rynek iracki.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele branż spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej i meblowej z Kalisza i okolic, w tym radni Rady Miasta Kalisza. O działalności Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu opowiedział jej prezes, Tomasz Gałęzka. Zgromadzeni w Komoda Club Residence goście poznali także uwarunkowania i rozwój polsko-kurdyjskiej współpracy na przykładzie doświadczeń Sieradza.

W ramach wizyty w Kaliszu trzej przedsiębiorcy z regionu Kurdystanu, reprezentujący firmy Halabja Group Co (inwestycje, doradztwo w zakresie zarządzania i nadzór nad projektami), Center Dubai (handel tkaninami i dywanami) oraz Labaik Co. (ubrania dla kobiet i akcesoria), odwiedzą trzy duże zakłady producentów mebli i tekstyliów.

Źródło: UM KAlisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze