Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate

Już 9 marca w Kaliszu w Hali Sportowej Technikum im. św. Józefa odbędzie się jedna z największych imprez Karate w Kaliszu. Będą to kwalifikacje do Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów oraz Otwarty Ogólnopolski Turniej Polskiej Federacji Karate Shinkypkushinkai.

Na 3 matach do rywalizacji stanie blisko 300 uczestników w 55 kategoriach. Będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników i zawodniczki z całej Polski, w tym zawodników z tytułami wicemistrzów świata,  zwycięzców czy medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzów Polski. Kalisz będzie reprezentować 10-osobowa ekipa, w tym 2 osoby w kwalifikacjach seniorów, podopieczni Sensei Przemysława Podolskiego.

Organizatorem zawodów jest Kaliski Klub Shinkypkushin Karate Podolski Dojo oraz Polska Federacja Karate Shinkypkushinkai. 

Wstęp na zawody jest bezpłatny – organizatorzy zachęcają wszystkich do zobaczenia na żywo jak wygląda jedna z najtwardszych odmian Karate. 

Źródło: P. Podolski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze