Kwiatek dla Medyka

Starostwo Powiatowe w Kaliszu zaprasza do akcji Kwiatek dla Medyka, w ramach której będą sadzone kwiaty, krzewy i drzewka ozdobne przed Powiatowym Punktem Szcepień przy szpitalu w Wolicy.

Dzień po Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych starostwo proponuje akcję razem z Wojewódzkim Szpitalem w Wolicy. W ramach „KwiatekdlaMedyka”, będą sadzone kwiaty, krzewy i drzewka ozdobne przed powiatowym punktem szczepień przy szpitalu w Wolicy. Starostwo chce by ten piękny czas upragnionej wiosny oraz nadchodzącego lata upłynął w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przeciwko Covid 19 w Wolicy w przepięknej kwiecistej scenerii. Z uwagi na to starostwo proponuje, aby każdy kto chce, przyniósł w  piątek 14 maja kwiatek, krzew, drzewko ozdobne. Będą one posadzone przed powiatowym punktem szczepień i na terenie szpitala.

Do akcji może włączyć się każdy. Kwiaty i krzewy będzie można przynosić przez cały dzień. Najpierw zostaną urządzone miejsca przed powiatowym punktem szczepień, a potem dzięki pomocy chętnych będzie można organizować kolejne przepiękne kwieciste miejsca wypoczynku. Mile widziane rośliny wieloletnie, nie wymagające bardzo dobrego podłoża.

Kontakt w sprawie: Wydział Promocji 62 501 43 05.  Za przekazanie rośliny wieloletniej starostwo oferuje gadżet Powiatu Kaliskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze