baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Latarnik wziął udział w spotkaniach kulturalnych z Inicjatywą

W ramach projektu „Kulturalnie z Inicjatywą” odbył się szereg rozmaitych spotkań. Wśród uczestników znalazła się młodzież z Opatówka oraz okolic. W programie warsztatów nie zabrakło kaliskich akcentów. Młodzi ludzie odwiedzili Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu oraz wzięli udział w szkoleniu z redaktorem naczelnym Latarnika Kaliskiego.

Spotkanie z redaktorem naczelnym Latarnika Kaliskiego, Krzysztofem Łużyńskim przybliżyło uczestnikom spotkań „Kulturalnie z Inicjatywą” jak wygląda praca dziennikarza. Młodzież dowiedziała się jakie różnorodne umiejętności trzeba mieć jako redaktor, a także o realiach współczesnych mediów, także tych społecznościowych. Nie zabrakło także ciekawostek dotyczących codziennej pracy w redakcji.

Zwieńczenie projektu projektu „Kulturalnie z Inicjatywą” realizowanego przez Fundację „Inicjatywa dla Opatówka” odbyło się w minionym tygodniu. Młodzież zebrała się podczas wieczoru Młodych Talentów w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Jak opisują organizatorzy wydarzenie było niezwykle udane, a młodzi artyści zaprezentowali swoje nieprzeciętne umiejętności!

Źródło: Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze