Lekcja z segregacji odpadów w Brzezinach

Przedstawiciel Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” – Piotr Szyszkiewicz, gościł w Szkole Podstawowej w Brzezinach. Na zaproszenie Dyrekcji oraz wychowawcy - Pani Urszuli Urbańskiej przeprowadził on lekcję edukacyjną w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 150 uczniów z klas 1-3 wraz z opiekunami. Zajęcia przeprowadzono oddzielnie dla każdej z klas. Dzieci wysłuchały prezentacji, z której dowiedziały się m.in. jak prawidłowo segregować śmieci oraz jak działa Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”. Kolejnym etapem spotkania były ćwiczenia segregacji odpadów na specjalnie przygotowanych planszach z rysunkami koszy. Na zakończenie każdy z uczestników lekcji otrzymał materiały edukacyjne oraz drobne gadżety. Wielką niespodzianką dla wszystkich była obecność maskotki Łosia Czystosia. Wśród okrzyków radości każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie z Łosiem. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz miłe przyjęcie.


Źródło: ZUOK “Orli Staw”

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter