baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

„Letnie koncerty na ziemi kaliskiej” po raz drugi! Start w Opatówku!

Już 12 lipca o godz. 19:00 w Opatówku wystartuje druga edycja projektu „Letnie koncerty na ziemi kaliskiej”. W tym roku Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” przygotowała cykl trzech koncertów, które odbędą się w różnych lokalizacjach. W trakcie pierwszego koncertu wystąpi Patryk Pietrzak z zespołem Kaprysy, a udział we wszystkich koncertach jest bezpłatny!

Według założeń projektu „Letnie koncerty na ziemi kaliskiej”, plenerowe koncerty mają ubogacić długie, letnie wieczory, stanowiąc ciekawą formę spędzania czasu dla mieszkańców. Pierwszy koncert odbędzie się 12 lipca o godz. 19:00 na dziedzińcu Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku (współorganizatora koncertu), a w jego trakcie wystąpi Patryk Pietrzak z zespołem Kaprysy z zapowiedzią nowej płyty. 

Patryk Pietrzak mieszka i tworzy w Łodzi. Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata wokalista, współtwórca muzyki i autor tekstów zespołu Ted Nemeth. Zadebiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku, jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357.

Już dziś informujemy, że kolejne koncerty odbędą się 26 lipca w Stawiszynie (dziedziniec Ratusza) oraz 2 sierpnia ponownie w Opatówku, na dziedzińcu Gminnego Biblioteki Publicznej. Do Stawiszyna zawita wokalistka i multiinstrumentalistka Zuzanna, z kolei na dziedzińcu opatóweckiej Cukierenki zagra Michał Kowalonek.

Koncert Patryka Pietrzaka to pierwszy z trzech występów w ramach projektu, który jest dofinansowany ze środków Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Organizatorem cyklu jest Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka”, a wstęp na koncerty jest bezpłatny!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze