Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Lewica prezentuje kandydatów i proponuje aplikację

Kaliska lewica późno rozpoczyna kampanię, ale od razu wkracza z odważnym pomysłem. Jest nim koncepcja jednolitej aplikacji miejskiej dla mieszkańców i turystów

Zdaniem lewicy dzięki niej mieszkańcy zyskują łatwy dostęp do informacji o wydarzeniach, usługach komunalnych i aktualnościach miejskich. Zaletami tej platformy ma być łatwy dostęp do informacji, powiadamiania o wydarzeniach i zmianach w mieście, interaktywne mapy czy dostęp do usług komunalnych. Wszystko to miałoby zwiększyć zaangażowanie społeczne mieszkańców.

Lewica swoją propozycję gwarantuje także współpracą z Ministerstwem Cyfryzacji, którego ministrem jest Krzysztof Gawkowski wywodzący się z jej struktur krajowych.

Lewica także odkrywa karty w postaci swoich kandydatów w wyborach samorządowych. Liderem listy do Sejmiku będzie Andrzej Górski – prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Na ostatniej pozycji znajdziemy Tomasza Spychalskiego, syna Andrzeja Spychalskiego wieloletniego prezydenta Kalisza w czasach Polski Rzeczypospolitej Ludowej.

Liderami list do Rady Miasta są Miłosz Kopica (okręg 1), Piotr Cieślak (okręg 2), Anna Szymczak (okręg 3) i obecny radny lewicy Zbigniew Włodarek (okręg 4). Z drugich miejsc startuje Dorota Swinarska (okręg 1), Anna Lisewska (okręg 2), Rafał Paterski (okręg 3), Monika Linkowska (okręg 4)

Lewica w wyborach na prezydenta miasta już jakiś czas temu poparła profesora Piotra Łuszczykiewicza, który to jednak będzie startował do Rady Miasta z list Koalicji Obywatelskiej.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze