baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Leżak i dobra książka – czy istnieje coś lepszego?

Słońce, zieleń i leniwie płynący czas – czego więcej trzeba, by poczuć wakacyjny luz? Książki! Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka zaprasza wszystkich do niesamowitego miejsca, w którym można bez reszty oddać się lekturze. Z dala od zgiełku miasta, ale z najpiękniejszym widokiem na panoramę Kalisza.

NA LEŻAKU – NA LUZAKU – to propozycja Filii nr 7 na Majkowie na drugi miesiąc wakacji. Aneta Lipińska i Izabela Fietkiewicz-Paszek zapraszają indywidualnych czytelników w każdym wieku lub grupy osób. Usadowieni przed pięknym dziewiętnastowiecznym pałacykiem, w którym mieści się biblioteka, goście będą mogli czytać sobie nawzajem albo każdy z osobna. Na kocach, na leżakach, na luzie… O wybór lektury nie trzeba się martwić, bo zadbają o to bibliotekarze, a w księgozbiorze Filii nr 7 każdy znajdzie coś dla siebie.

Na relaks z książką pośród starych drzew tworzących urokliwy Park Rodziny Wiłkomirskich biblioteka zaprasza w sierpniowe wtorki i czwartki od 11.00 do 14.00. Do Filii nr 7 przy ul. Tuwima 10 można wygodnie dojechać rowerem lub samochodem, bo przy placówce jest parking. Przypominamy jednak, że przy Tuwima zatrzymują się autobusy linii nr 5 i 18.

Partnerami akcji są Stowarzyszenie Multi Art oraz Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki UM, dzięki którym nie zabraknie wygodnych leżaków dla wszystkich czytających gości.

źródło: MBP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze