Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

KKS wraca do Kalisza. Ruszyła sprzedaż biletu na mecz z Radunią Stężyca

Po dobrym, lecz minimalnie przegranym meczu w Rzeszowie, trójkolorowi rozegrają pierwszy w rundzie wiosennej mecz na własnym stadionie. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na spotkanie z Redunią Stężyca.

Stacjonarna sprzedaż prowadzona będzie w Sklepie KKS Kalisz:

  • od środy 2 marca do piątku 4 marca w godzinach 13:00-17:00,
  • w sobotę 5 marca od 10:00 do 14:00.

Wejściówki można nabyć także na stronie internetowej.

W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie od godziny 10:00, w kasach stadionowych.

Cennik biletów:

  • normalny 20 zł,
  • ulgowy 10 zł,
  • VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

W trakcie każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Dostępna jest także strefa gastronomiczna, znajdująca się pod trybuną wschodnią.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze