baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Łódzka wyłączona z ruchu w kolejny wtorek

Zarząd Dróg Miejskich poinformował, iż w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29, 4 kwietnia (wtorek) wprowadzone zostaną istotne zmiany w ruchu drogowym.

W godzinach od 16:30 do ok. godz. 24:00, wyłączona zostanie z ruchu kołowego ul. Łódzka na odcinku pomiędzy ul. Warszawską a ul. Szlak Bursztynowy. Przejazd pojazdów na trasie pomiędzy ul. Warszawską a ul. Łódzką będzie możliwy  przez nowo wybudowany odcinek ul. Szlak Bursztynowy (pomiędzy ul. Łódzką a ul. Braci Niemojowskich) oraz ul. Braci Niemojowskich. Decyzję o przywróceniu ruchu kołowego na ul. Łódzkiej podejmie policja. Ponadto w godz.16.30 do ok. godz. 24.00, wyłączone zostaną z ruchu kołowego ulice:

  • Winiarska,
  • Idzikowskiego,
  • Więzienna,
  • Ciepła,
  • Przesmyk.

W godz. 16.30 – do ok. godz. 24.00 zamknięte zostanie połączenie ul. Łódzkiej z ul. Żwirki i Wigury. Dojazd do ul. Żwirki i Wigury możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Braci Niemojowskich. W związku z powyższym, wyjazd z ul. Prusa i ul. Hożej możliwy będzie wyłącznie w prawo – w kierunku ul. Braci Niemojowskich. Na ul. Winiarskiej, Idzikowskiego i Sportowej (odcinek Łódzka – Wał Jagielloński) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 14:00-24:00. Na ul. Żwirki i Wigury (na odc. Łódzka – Idzikowskiego), Więziennej, Ciepłej oraz parkingu przy OSRiR (po przeciwnej stronie stacji paliw Orlen) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 16:30-24:00. Wprowadzony zostanie całkowity zakaz parkowania pojazdów na:

  • ul. Braci Niemojowkich (odc. Warszawska – przedłużenie Szlaku Bursztynowego),
  • przedłużeniu ul. Szlak Bursztynowy (odc. Łódzka – Braci Niemojowskich),
  • parkingu przy głównym wejściu na Stadion Miejski,
  • drodze na wprost ul. Żwirki i Wigury (po stronie stacji paliw Orlen w kierunku Hotelu Bursztyn).

Na czas zamknięcia ul. Łódzkiej zostaną wyłączone z użytku przystanki autobusowe: Łódzka Warszawska 01, Łódzka Warszawska 02, Łódzka OSRiR 03, Łódzka OSRiR 04 oraz Łódzka Sportowa 05.

Źródło: ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze