Łowcy pedofilów w powiecie kaliskim

W Mycielinie został zatrzymany 22-letni mężczyzna, który starał się umówić z 12-letnią dziewczynką w celach seksualnych. Wcześniej wysyłał jej nagie zdjęcia oraz opisywał co planuje. Ujęcia dokonała grupa Elusive Child Protection Unit Polska.

Zatrzymanie nastąpiło w ubiegłą niedzielę, a cała procedura została nagrana oraz opublikowana w sieci – mężczyzna był zupełnie zdezorientowany i przyznał się do winy. W trakcie ujęcia mężczyzna wielokrotnie powtarzał, że zdaje sobie sprawę z całej sytuacji oraz tego, że jego czyny są karalne, ale dodawał również, że potrzebuje pomocy i chce poddać się leczeniu. Przyznał się również, że sam jest ojcem oraz ma partnerkę. W Internecie podawał się z 30-letniegoo Kubę, ale jego faktyczne imię to Dominik. Młody mężczyzna w trakcie swoich rozmów nie tylko używał fałszywych danych, ale także i zdjęć. Mimo, że w trakcie interwencji prosił o niewzywanie policji, ta oczywiście została poinformowana o zajściu, a członkowie grupy ECPU zapewniali, że będą chcieli mu pomóc w leczeniu. Teraz trwa wyjaśnianie sytuacji przez funkcjonariuszy kaliskiej komendy.

Źródło: Elusive Child Protection Unit Poland/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze