Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Lśnienie Mai Kubiaczyk

Od 18 do 27 grudnia trwać będzie wystawa „O! Lśnienie” autorstwa Mai Kubiaczyk. Ekspozycja stanowi podsumowanie projektu „Lśnienie Magazyn”, który został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu w ramach Stypendium Kulturalnego Prezydenta Miasta Kalisza.

Wystawa to zbiór prac ukazujących historię i podsumowujących działalność projektu. – Prezentowane będą wybrane fotografie, grafiki i artykuły, które pozwolą przyjrzeć się społeczności artystycznej „Lśnienia” – mówi Maja Kubiaczyk, autorka projektu. – Podczas finisażu przedstawiona zostanie nowa strona internetowa, czyli wyjątkowa przestrzeń, w której pojawiać się będą kolejne projekty. Wydarzenie odbywać się będzie w przestrzeni kreatywnej, połączonej z pop up-store’m, w którym wystawiają się polskie marki modowe, również pojawiające na łamach „Lśnienia”. Zachęcamy wszystkich miłośników mody, kultury i sztuki do wzięcia udziału w wydarzeniu, a młodych twórców do zaangażowania się w nasz projekt.

Ekspozycja prezentowana będzie od 18 grudnia, w Calisia Office Park nr 202, przy alei Wolności 12. Wystawa „O! Lśnienie” zakończy się finisażem, połączonym ze spotkaniem autorskim, 27 grudnia, o godzinie 18.00. Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie lsnieniemag.pl

Realizacja projektu była możliwa dzięki wsparciu finansowemu, w ramach Stypendium Kulturalnego Prezydenta Miasta Kalisza.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze