Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Łukasz Derbich z AS AMBER nominowany do nagrody Trenera-Wychowawcy Roku

Prezes Akademii Sportu AMBER i były zawodnik z 20-letnim doświadczeniem – Łukasz Derbich został nominowany do nagrody Trenera-Wychowawcy Roku 2021 od Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Głosowanie odbywa się w formie „polubień” pod zdjęciami na fanapge’u związku i potrwa do 31 stycznia.

Derbich swoje doświadczenie zdobywał m.in. w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Występował tam w Cracovii Kraków i Ruchu Chorzów. Rozegrał blisko 250 spotkań w ekstraklasie oraz w 1 i 2 lidze. Został wybrany najlepszym obrońcą 1 ligi w barwach Tura Turek oraz odkryciem sezonu w zespole Cracovii. Bronił również barw KKS-u Kalisz w drużynach młodzieżowych oraz w drużynie seniorów. 


Zdiagnozowana u niego nieuleczalna choroba zmusiła go do zakończenia przygody piłkarskiej, ale jednocześnie wyzwoliła motywację, aby kształcić się jako trener piłkarski, a także trener przygotowania motorycznego. Ukończył kursy High Performance System Speed and Strength, jest trenerem z licencją UEFA B i kształci się dalej w tym kierunku, aby móc dzielić się swoim bogatym piłkarskim doświadczeniem z młodymi zawodnikami.
 „Przyjazny, sympatyczny, pomocny człowiek z pasją. Doskonale wie, ile trzeba poświęcić czasu i wylać potu, by osiągnąć sukces, dlatego jest wymagający wobec swoich podopiecznych. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków, odpowiednia komunikacja i przekaz podkreślają jego wyjątkowość.” – tak o Łukaszu Derbichu mówią przedstawiciele AS AMBER.

Link do głosowania: www.facebook.com/Wielkopolski.Futbol/posts/1177432739455975

Źródło: WZPN/FB

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze