reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Luty w różu

4 lutego to Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem. To dzień, kiedy warto pomyśleć o sobie i swych bliskich. Tych żyjących i tych, co odeszli po ciężkiej batalii stoczonej z wyniszczającym pasożytem, który może być wykryty u co czwartego Polaka.

Święto zostało ustanowione w 2000 roku podczas Światowego Szczytu Walki z Rakiem w Paryżu. Dzięki wspólnym działaniom możemy nie tylko budować większą świadomość onkologiczną, ale także pokonywać problemy związane z wczesną diagnostyką, leczeniem i opieką paliatywną. 

Kaliski Klub „Amazonki” oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu zapraszają w każdą środę lutego na godz. 17.00 do Biblioteki Głównej w Kaliszu przy ul.Legionów 66 na cykl spotkań poświęconych tematyce walki z rakiem.

Dnia 1 lutego o godz. 12.00 odbędzie się różowy environment przed budynkiem Biblioteki Głównej. Tego dnia o godzinie 17.00 odbędzie się również pierwszy z cyklu wykładów, którego prelegentką będzie dietetyczka Marżolena Uniejewska.

W kolejne środy miesiąca organizatorzy zapraszają na następne spotkania, zawsze o godzinie 17:00:

8 lutego – wykład dr Marzeny Zemły, onkolożki,

15 lutego wystąpią fizjoterapeutki, Agnieszka Trocha i Malwina Ulatowska,

22 lutego gościć będziemy psycholożkę Małgorzatę Karbowiak.

Spotkania są otwarte. Organizatorzy zapraszają zarówno panie, jak i panów.

Źródła: Kaliski Klub Amazonki, MBP w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze