baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

„Magiczna Irlandia” twoimi oczami

Organizatorzy konkursu „Magiczna Irlandia” zastanawiają się jak wygląda to państwo oczami młodego twórcy. Nie pozostawiajmy ich w niewiedzy! Przekażcie cząstkę wiedzy o tej zielonej krainie w formie dowolnego wyrazu artystycznego.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z placówek oświatowych miasta
Kalisza i okolic. Prace oceniane będą według kategorii wiekowych:

  • do 9 lat
  • 10-12 lat
  • 13-15 lat
  • powyżej 16 lat
  • osoby niepełnosprawne bez ograniczeń.

Należy pamiętać o tym, że praca musi być opisana według karty zgłoszeniowej, będącej załącznikiem do
Regulaminu. Wypełnioną kartę należy przykleić na odwrocie pracy konkursowej. Brak karty zgłoszeniowej jest równoznaczny z wykluczeniem pracy z Konkursu.

Konkurs zachęca uczestników do zapoznania się z kulturą, zwyczajami i życiem we współczesnej Irlandii. Czy przeszłość przodków jest nadal żywa? Jakie tradycje są kultywowane w tańcu, muzyce, śpiewie, kuchni, życiu codziennym Irlandczyków? Jak wyglądają irlandzkie miasta podczas Dni Św. Patryka? Jaka jest współczesna Zielona Wyspa? Młody twórco! Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane w Galerii SZATNIA MDK.

Prace na konkurs plastyczny można dostarczyć do MDK-u do 24 lutego 2023. Posiedzenie komisji konkursowej zaplanowano na 1 marca.

Źródło: MDK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze