baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Magiczna Irlandia w podaniach, baśniach i legendach – konkurs plastyczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu, Fundacja Kultury Irlandzkiej w Poznaniu, Stowarzyszenie Pro Kalisia i Miasto Kalisz w ramach obchodów Dni Św. Patryka w Kaliszu organizują konkurs plastyczny.

Jego celem jest przybliżenie podań, baśni oraz legend związanych z Irlandią poprzez zastosowanie różnych technik plastycznych w pracy twórczej oraz prezentacja artystycznego dorobku dzieci i młodzieży. 

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży z placówek edukacyjnych z Kalisza i okolic. Prace rozpatrywane będą w kilku kategoriach wiekowych:

  • do 9 lat
  • 10-12 lat
  • 13-15 lat
  • powyżej 16 lat
  • osoby niepełnosprawne bez ograniczeń 

Wymogiem jest opisanie pracy według karty zgłoszeniowej. Wypełnioną kartę trzeba przykleić na odwrocie pracy konkursowej. Jej brak jest równoznaczny z wykluczeniem pracy z Konkursu. 

Termin nadesłania prac to 28.02.2022. Można je zostawić na portierni Młodzieżowego Domu Kultury. Otwarcie wystawy wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 16 marca 2022 r. o godzinie 16:00 w Galerii SZATNIA MDK.

Wystawa trwa do 31.03.2022 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie MDK i FB 4.03.2022 roku. 

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze