Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Małgorzata Kraszkiewicz wystąpi w The Voice Senior TVP!

Małgorzata Kraszkiewicz, śpiewająca od ponad 50 lat, zyskała uznanie jako sopranistka koloraturowa, będąc aktywną uczestniczką wielu chórów w naszym mieście i regionie. Aktualnie jej talent można docenić podczas występów w Kaliskim Chórze Nauczycielskim, Chórze św. Grzegorza, a także podczas licznych imprez i wydarzeń muzycznych. Zainspirowana namową przyjaciół, postanowiła podjąć nowe wyzwanie, zgłaszając się do udziału w programie „The Voice Senior TVP”. Pomimo konieczności zachowania tajemnicy dotyczącej przebiegu przesłuchań, pani Małgorzata podkreśla, że doświadczenie występu przed szeroką publicznością i możliwość spotkania z wybitnymi postaciami polskiej sceny muzycznej było wyjątkową przygodą.

Oprócz pasji do muzyki, Małgorzata Kraszkiewicz aktywnie uczestniczy w życiu społecznym. Z wykształcenia inżynier budowy maszyn, wcześniej związana zawodowo z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Kaliszu, obecnie pełni rolę członkini Kaliskiej Rady Seniorów. Ponadto, jest wolontariuszką w Domu Sąsiedzkim Podgórze 2-4, instruktorką jogi i tai chi, a także muzykoterapeutką. To zaangażowanie przyniosło jej zaszczytny tytuł Wolontariuszki Roku 2023.

Małgorzata Kraszkiewicz, jako aktywna uczestniczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku Calisia, stanowi inspirację dla innych seniorów, dowodząc, że wiek nie jest przeszkodą w kontynuowaniu pasji i pełnieniu istotnej roli społecznej. W najbliższym czasie będziemy mieli okazję śledzić jej występy w „The Voice Senior TVP”, gdzie jej talent z pewnością zwróci uwagę zarówno jury, jak i widzów.

Link do rozmowy z Małgorzatą Kraszkiewicz: KLIK.

/prezydent Krystian Kinastowski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze