Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

„Mam wrażenie, że Pana konkurenci trochę się nudzą”. Rekordzistą uczestnik ze Śliwnik!

Ostatni odcinek programu  „Jeden z Dziesięciu” z pewnością przejdzie do historii, a wszystko za sprawą wyjątkowego uczestnika, Artura Baranowskiego ze Śliwnik w woj. łódzkim. Baranowski nie tylko pokonał konkurencję, ale również pobił rekord programu, zdobywając imponujące 803 punkty i udzielając poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania z finału.

Rozpoczęło się niewinnie, gdy uczestnik, przedstawiając się jako ekonomista z zamiłowaniem do gier logicznych i jazdy na rowerze, zaczął​ „kosić” konkurentów na każdym etapie. Nie stracił ani jednej szansy, dostając się do finału, gdzie kontynuował swoją imponującą passę. Odpowiadając na trzy pytania z rzędu, zyskał prawo wyznaczania osób do odpowiedzi, a sam wskazał siebie.

Mieszkaniec Śliwnik odpowiedział na każde z pytań, zdobywając łącznie 803 pkt — 773 pkt zdobył dzięki udzielaniu poprawnych odpowiedzi, a 30 pkt otrzymał za zachowane szanse. 

Gospodarz programu, Tadeusz Sznuk, podsumował jego osiągnięcie słowami: „Rekord, gratulacje”. Internauci również nie szczędzili pochwał, określając go mianem „legendy”, a jego występ uznając za epicki.

„Mam wrażenie, że Pana konkurenci trochę się nudzą” – Pan Piotr przytoczył słowa prowadzącego.Historia napisała się na naszych oczach. Myślałem, że to się nigdy nie wydarzy, ale niemożliwe nie istnieje. Dozgonny szacunek dla Pana Artura – napisał Pan Piotr.

Moje gratulacje. Wielki szacunek dla Pana Artura. Codziennie oglądam program „Jeden z dziesięciu”, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Jeszcze raz gratuluję i czekam na finał, oczywiście z Pana wygraną – podsumowała Pani Jolanta.

fot. Jeden z Dziesięciu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze