Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Marcel Tułacz trzecim „najlepszym głosem” szóstej edycji The Voice Kids!

Dziś odbył się szósty w historii finał „The Voice Kids” – programu telewizyjnego typu talent show, który emitowany jest w TVP 2. Finał ten był wyjątkowy, bowiem wśród najlepszej trójki znalazł się Marcel Tułacz – czternastoletni mieszkaniec naszego powiatu.

W pierwszej części finału dziewięciu finalistów zaprezentowało swoje występy, po których trenerzy wybrali jedną osobę, aby ta wzięła udział w drugiej fazie rywalizacji o główną nagrodę. Marcel Tułacz występował w programie w drużynie Tomsona i Barona, gdzie w wybranej przez nich „finałowej trójce” znalazł się obok trzynastoletniej Ani Laskowskiej oraz dwunastoletniej Kingi Kipigroch. Ostatecznie to on, po wykonaniu utworu Andrzeja Zauchy – „Bądź moim natchnieniem”, znalazł się w drugiej części finału, gdzie mierzył się z najlepszymi „dziecięcymi głosami” z finałowych trójek Cleo oraz Dawida Kwiatkowskiego. W składzie ścisłego finału „The Voice Kids” znalazła się także Marysia Stachera i Martyna Gąsak. Marcel w finale zaśpiewał także „Freedom!” George’a Michaela, a w części „na żywo”: John Legend – „All Of Me” . W drugiej części decydujący głos mieli widzowie biorący udział w głosowaniu SMS i to oni uznali, że zwyciężczynią będzie Martyna Gąsak.

Marcel rozpoczął swoją przygodę z muzyką, kiedy miał zaledwie 7 lat. Jest on nie tylko utalentowanym wokalistą, ale również potrafi grać na wielu instrumentach. W Orkiestrze Dętej OSP Chełmce pełni rolę wokalisty oraz perkusisty, ale gra także na akordeonie oraz na keyboardzie. Uwielbia brać udział w warsztatach muzycznych, gdzie może poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i zdobywać od nich wiedzę. Muzyka sprawia mu wiele radości i nie wyobraża sobie przyszłości bez niej.

Tradycyjnie młodzi wokaliści walczyli w finale o główną nagrodę programu, czyli statuetkę i 50 tysięcy złotych. Należy zaznaczyć, że szósta edycja programu „The Voice Kids” jest pierwszą w historii, w której oprócz zwycięzcy, również zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali nagrody pieniężne (odpowiednio 30 tysięcy złotych i 20 tysięcy złotych) na rozwój swojej edukacji muzycznej.

Fot.: zrzut ekranu „The Voice Kids”

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze