baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Marta Walczykiewicz w spocie z Robertem Lewandowskim

W związku z inwazją Rosji na Ukrainę Totalizator Sportowy podjął działania, mające na celu wsparcie Ukrainy i jej mieszkańców. W jednym ze spotów spółki obok Roberta Lewandowskiego, Romana Kołtonia czy Mariusza Fyrstenberga wystąpiła także zawodniczka Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego i wielokrotna medalistka mistrzostw świata oraz Europy – Marta Walczykiewicz.

#UAreNotAlone to hasło wspomnianego spotu, który w swoich mediach opublikował dziś Totalizator Sportowy. Znane twarze polskiego sportu sprzeciwiają się w nim wojnie za naszą wschodnią granicą, zachęcają do pomocy Ukraińcom oraz zapewniają naszych sąsiadów, że nie pozostają sami i mogą na nas liczyć. „Po każdej burzy wychodzi słońce” – powiedziała na nagraniu Marta Walczykiewicz.

Totalizator włączył się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, koordynując działania punktu pomocy przy Dworcu Zachodnim w Warszawie oraz uruchamiając m.in. program Wolontariatu Pracowniczego „Kumulacja Dobrej Woli – Teraz Ukraina!”. Dziś rozpoczęła się także sprzedaż Zakładów Specjalnych – gry liczbowej Totalizatora Sportowego, z której cały przychód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. 

Zakłady Specjalne będą dostępne we wszystkich punktach LOTTO do 3 kwietnia – tego dnia odbędzie się także losowanie. Zakłady Specjalne są organizowane przez Totalizator Sportowy z ważnych powodów – w przypadku tej edycji każdy, kto nabędzie zakład będzie mógł pomóc obywatelom Ukrainy, a jednocześnie zyskać  szansę na wygraną. Aby zagrać, wystarczy udać się do punktu LOTTO i zakupić zakład, w którym typuje się 5 z 45 liczb. Po raz pierwszy w historii Zakładów Specjalnych Totalizator Sportowy wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży (z wyłączeniem dopłat) przekaże na cel społeczny, którym w tym przypadku jest pomoc Ukrainie. Zostaną one przeznaczone na doraźną pomoc mieszkańcom tego kraju, jak i na zaspokajanie ich przyszłych potrzeb. Wszelkie koszty organizacji gry, w tym wartość wygranych, pokrywa Totalizator Sportowy, a 8 z 10 zł wydanych przez graczy na zakład trafi na wsparcie Ukrainy. Pozostałe 2 zł to wartość ustawowych dopłat, które zgodnie z obowiązującymi przepisami trafią m.in. na rozwój polskiego sportu i kultury.


Źródło: TSTotalizator Sportowy
2 godziny ago

Україно, ти не одна!
Ukraino, nie jesteś sama!
Ukraine, you are not alone!
#UAreNotAlone ?? https://t.co/npEjbZCtkv

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze