Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Mateusz Kubacki kandydatem na wójta gminy Godziesze Wielkie!

Znamy już trzech kandydatów na wójta gminy Godziesze Wielkie. Jednym z nich jest Mateusz Kubacki – sołtys Stobna, który ogłaszając swój start wzywa do „odwagi do zmiany”. Samorządowiec potwierdził rejestrację komitetu w nietypowym miejscu na terenie swojej gminy. Gdzie?

Mateusz Kubacki na utworzonym profilu w mediach społecznościowych przedstawił swoją kandydaturę i swój komitet pod nazwą: Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Kubackiego Gmina dla Wszystkich.

Nieprzypadkowo dokonuję tego w miejscu, które wszyscy znamy – w ośrodku w Szwacinie, w sercu naszej Gminy. To właśnie tutaj najbardziej odczuwalna jest potrzeba odnowy naszej Gminy. Miejsce, które niegdyś nas jednoczyło i z którego byliśmy dumni, od dłuższego czasu jest zapomniane i pomijane, podobnie jak nasze potrzeby i problemy.

Mateusz Kubacki

Jak informuje dalej kandydat „Udało mi się zebrać grupę ludzi odważnych i pracowitych, a przede wszystkim gotowych wspólnie ze mną podjąć ciężką pracę, aby nasza Gmina była Gminą dla Wszystkich – tak właśnie brzmi nazwa naszego komitetu – zapamiętajcie ją – KWW Mateusza Kubackiego Gmina dla Wszystkich – i 7 kwietnia oddajcie głos na nową jakość i konkretne działania. ODWAGI DO ZMIAN!”

Przypomnijmy, obok Mateusz Kubackiego w gronie kandydatów na wójta gminy Godziesze Wielkie znajdą się Małgorzata Banaś – popierana przez obecnego wójta Józefa Podłużnego oraz Mariusz Szyszkiewicz. Wszyscy kandydaci założyli już swoje komitety – termin ich zgłaszania mijał bowiem 12 lutego.

Mateusz Kubacki gościł w sierpniu 2023 r. w ramach cyklu Bez Cienia Fikcji, a nagranie z rozmowy z sołtysem Stobna można odsłuchać online. O kandydatach w wyborach nie tylko w gminie Godziesze Wielkie pisaliśmy już na na łamach naszego portalu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Adam K.

To ten od przekrętów w betoniarni?

Najnowsze