reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Mateusz Morawiecki odwiedził Szczytniki. Towarzyszyły mu M. Maląg i K. Sójka

W ramach swojej wizyty w Szczytnikach premier Mateusz Morawiecki pojawił się w domu wielopokoleniowej rodziny Państwa Nowaków. Premier pojawił się tam wraz z towarzyszącymi mu paniami ministrami z naszego regionu – minister rodziny i polityki społecznej Marleną Maląg oraz minister zdrowia Katarzyną Sójką.

– Rodzina to podstawowa komórka społeczna, która kształtuje tożsamość, wartości i postawy. Jest również źródłem poczucia bezpieczeństwa – wskazywała Marlena Maląg w swoich mediach społecznościowych. Minister Maląg przy okazji relacji z wizyty wspominała o projektach rządu PiS, takich jak Rodzina 500+ (od przyszłego roku 800+), Dobry Start czy dofinansowanie do opieki żłobkowej do 400 zł miesięcznie.

Po wizycie w Szczytnikach premier Morawiecki odwiedził także WSK „PZL-Kalisz” oraz OSRiR, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Relacja live ze spotkania w OSRiR TUTAJ.

Źródło: Marlena Maląg (FB)

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze