baner_AK
reklama-SWWS

Matty Cash wylosował przeciwnika dla KKS-u Kalisz w 1/4 Pucharu Polski!

20 listopada 2022 w Katarze odbyło się losowanie 1/4 Fortuna Pucharu Polski. KKS Kalisz, po niesamowitej grze w poprzednich rundach i wyeliminowaniu dwóch ekstraklasowiczów, Widzewa Łódź oraz Górnika Zabrze, z niecierpliwością wyczekiwał na kolejnego rywala. Okazał się nim WKS Śląsk Wrocław.

Losowanie odbyło się o nietypowej godzinie, ponieważ dotychczas przyzwyczajeni byliśmy do śledzenia transmisji losowania, która startowała równo w południe. Tymczasem PZPN zmienił praktykę, organizując losowanie w Katarze i dodając do niego „smaczek” w postaci gwiazdy piłkarskiej reprezentacji Polski – Matty’ego Casha.

Matty, mimo że nadal jego język polski raczej kuleje, sprawnie przeczytał nazwę kaliskiego zespołu, kiedy dolosowywał rywala dla WKS Śląska Wrocław. To właśnie 11. drużyna tabeli Ekstraklasy stanie na przeszkodzie kaliszanom, którzy zmierzą się z nim na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu między 28.02 a 02.03.

W tym momencie ciężko jest wyrokować, w jakiej formie będą obie drużyny, ponieważ spotkanie rozegrane zostanie tuż po rozpoczęciu rozgrywek rundy wiosennej. Niestety Śląsk będzie miał w tym czasie już kilka spotkać w nogach, gdyż Ekstraklasa startuje na początku lutego. II liga startuje z kolei w dniach 25-26 lutego. Jest to pewien minus, który może utrudnić kaliszanom pokonanie zawodników z Wrocławia. Historia pokazuje jednak, że KKS Kalisz jest pogromcą faworytów, dlatego miejmy nadzieję, że ta prawidłowość zostanie po raz kolejny udowodniona.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze