baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Maturzyści z V LO odebrali świadectwa

Dla maturzystów zabrzmiał ostatni szkolny dzwonek. Uczniom V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego życzył powodzenia wiceprezydent Grzegorz Kulawinek. W tym roku do egzaminu dojrzałości podejdzie w Kaliszu 1493 uczniów.

Już niedługo absolwenci szkół średnich staną przed jednym z najważniejszych egzaminów – maturą. Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek przekazał uczniom V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego słowa wsparcia i życzenia powodzenia na dalszej drodze.

„Jesteśmy dumni z was, z waszych wyników i życzę, żeby kolejne wasze wybory były trafione. Żebyście mogli odnosić sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. Jesteście wspaniali, wszystkiego dobrego! – zwrócił się do młodzieży wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Podczas uroczystości wręczono uczniom świadectwa, liczne nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne, a także podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców.

Źródło: UM Kalisza

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze