reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

MDK na Scenie Studium

Grupa teatralna TA STRONA MDK w poniedziałkowy wieczór 23 stycznia miała zaszczyt wystąpić jako gość SCENY STUDIUM. Zespół pokazał przedstawienie „Orkiestra albo symfonia” na podstawie dramatu Bogusława Schaeffera w reżyserii opiekuna grupy – Rafała Paczkowskiego.

Dalsza część wieczoru dla MDKowiczów była nie mniej ekscytująca. Już jako widzowie, obejrzeli kreacje starszych kolegów – słuchaczy I i II roku tańca i teatru Studium Animatorów, którzy zaprezentowali m.in. etiudę „Fauny” inspirowaną spektaklem „Popołudnie fauna” czy kompozycję pt. „Denerwuje mnie”. Pojawiły się też nawiązania do klasyki w etiudzie „Menuet” do muzyki Luiggiego Boccheriniego i taneczne klimaty rodem z czasów Gatsby`ego w choreografii „Chodźmy się wytańczyć”. Wszystkie te etiudy opieką artystyczną objęła Anna Wytych-Wierzgacz. Słuchacze na kierunku „Teatr” zaprezentowali fragment  spektaklu „Lifting” w reżyserii Małgorzaty Kałędkiewicz.

Źródło: MDK Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze