Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Mecz GKS Jastrzębie – KKS Kalisz przełożony!

To już koniec tegorocznych zmagań dla piłkarzy KKS-u Kalisz. Zespół Pawła Ozgi miał jeszcze rozegrać spotkanie wyjazdowe GKS Jastrzębie w najbliższą sobotę 2 grudnia, ale spotkanie to zostało przełożone na prośbę gospodarzy. Spotkanie ma odbędzie się 13 marca o godzinie 19.00.

Powodem przełożenia meczu jest zły stan murawy w Jastrzębiu oraz zapowiadane opady śniegu, połączone z niską temperaturą powietrza. W rozmowie z Latarnikiem Kaliskim prezes KKS-u Kalisz Robert Trzęsała przyznał, że KKS wyraził zgodę na przełożenie meczu, ponieważ zagrożenie niemożnością jego rozegrania jest zbyt duże a konieczność wyjazdu do Jastrzębia naraziłby klub na koszta podróży i zakwaterowania.

Z powodów sportowych jednak przełożenie spotkania nie jest korzystne. KKS Kalisz dwa ostatnie spotkania wygrał, podczas gdy rywale doznali porażek, znajdują się w strefie spadkowej i w tym tygodniu pożegnali się ze swoim trenerem Piotrem Dziewickim. W marcu sytuacja może wyglądać już jednak inaczej.

Ze względu na przełożone spotkanie w tym tygodniu nie będzie opublikowany „Kaliski Podcast Piłkarski”, gdyż omawiane w nim było spotkanie, które ostatecznie nie zostanie rozegrane. W przyszłym tygodniu wyemitowany zostanie ostatni tegoroczny podcast.

Fot.: KŁ

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze