Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

„Miasteczko Miłości” stanie na Małej Plaży

Już w sobotę 17 lutego na Małej Plaży w Szałem odbędzie się impreza pod hasłem „Miasteczko Miłości”. W ramach imprezy przy ognisku sympatycy Małej Plaży posłuchają przebojów o miłości w wykonaniu Tomka Żmudy na gitarze, a w rytmach latino do tańca porwie zgromadzonych DJ. Siwiak.

W tle ogniska będzie można korzystać z sauny i balii do morsowania za darmowy voucher, który rozdawany będzie bezpłatnie w walentynki na ulicach Kalisza parom (m.in. Główny Rynek, Kaliniec, Zagorzynek, Dobrzec czy Częstochowska) .

Zakochani tego wieczoru będą mogli zrobić sobie bezpłatne zdjęcie pod jemiołą z Przemysławem Szczeblewskim oraz napić się kultowego grzańca. Na pary czeka również niespodzianka, przygotowana przez Mikołaja Maruchę ze stowarzyszenia #Aktywni. W trakcie imprezy, która wystartuje o godzinie 18:00 uczestnicy będą mogli porozmawiać również o planach Małej Plaży na sezon 2024.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze