baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Miasto Kalisz zaprasza na przedświąteczne spotkanie w ratuszu

Miasto Kalisz zaprasza na przedświąteczne spotkanie w ratuszu. Już tylko kilka dni dzieli nas od tygodnia poprzedzającego Wielkanoc. W ramach przerwy w przygotowaniach do świąt Miasto Kalisz zachęca wybrać się do ratusza. Tam, na starszych i młodszych kaliszan, będą czekały wielkanocne atrakcje.

Przedświąteczne spotkanie w ratuszu odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia i potrwa od 10.00 do 18.00. W tych godzinach będzie można bezpłatnie zwiedzić ekspozycję multimedialną w ratuszu.

,,Ostatnie wejście, na godzinę przed zamknięciem, będzie wyjątkowe ze względu na oprowadzanie z jajem, odwiedzający mogą się spodziewać historii Kalisza opowiedzianej na wesoło.”- mówią pracownicy Informacji Turystycznej.

Poza tym zaplanowane zostało wspólne szukanie wielkanocnego zajączka, czy stanowisko, przy którym będzie można samodzielnie udekorować pisankę.

,,Spotkanie skutecznie wprowadzi w świąteczny klimat, dla wielu może okazać się też doskonałą okazją do przerwy w intensywnych przygotowaniach do Wielkanocy.”- dodają pracownicy IT.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze