baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Michał Listkiewicz w Kaliszu! MBP zapowiada wieczór autorski

Szanowany jako międzynarodowy sędzia piłkarski, znienawidzony jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Michał Listkiewicz spotka się z czytelnikami swojej książki „Listek. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku” w Bibliotece Głównej przy Legionów 66 w Kaliszu.

Dlaczego Diego Armando Maradona kopał w drzwi jego pokoju? Jaki prywatnie był Kazimierz Górski? Jak wyglądały kulisy przyznania Polsce Mistrzostw Europy w 2012 roku? O te i wiele innych historii z najwyższych sfer piłki nożnej zapytamy naszego Gościa już w najbliższy poniedziałek, 21 marca. Początek spotkania o godz. 18.00. Michał Listkiewicz to autor książki „Listek. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku”. W tej książce odkrywany jest Michał Listkiewicz na nowo. Jako człowiek mocno doświadczony życiem, mistrz anegdot, bywalec salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską. Mawiają, że „Całą prawdę o człowieku zna jedynie on sam”. Dziennikarzom „Przeglądu Sportowego”, Łukaszowi Olkowiczowi i Piotrowi Wołosikowi, tę prawdę „Listek” zdradza nawet bez figowego listka. Na ostro, słodko i gorzko. O trudnych relacjach z ojcem alkoholikiem, zabójstwie matki i przebaczeniu jej morderczyni, molestowaniu przez aktora. Znajomy, przyjaciel, powiernik wielkich świata piłki, polityki, biznesu, sztuki. Zdecydowanie, życiorys Michała Listkiewicza i ta książka to gotowy materiał na kilka sezonów porywającego serialu.

Źródło: MBP; nota wydawcy książki

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze