Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Michalczewski vs Żugaj w kaliskim WORD

Kolejna edycja coraz popularniejszej imprezy motoryzacyjnej już w tę sobotę.

W tym roku gwiazdami turnieju „Charity Ride With The Stars #4” będą: Dariusz Michalczewski, Julia Żugaj, Magdalena Stępień i Adrianna Śledź. Turniej poprowadzi z kolei Vanessa Rojewska oraz Łukasz Smolarski z kanału „Biznes Misja”.

Celem turnieju jak co roku jest wsparcie dla oddziałów neonatologii w polskich szpitalach – to właśnie dla wcześniaków i Mam hospitalizowanych na tych oddziałach gwiazdy zmagać będą się po raz kolejny w turnieju motoryzacyjnym na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu w dniu 26.08.2023.  

Na wszystkich, którzy tego dnia pojawią się na miejscu szereg atrakcji. Będzie można na własnej skórze w strefie symulatorów przeżyć dachowanie, pożar, zderzenie, a także poznać swoją szybkość reakcji za kierownicą czy na płycie poślizgowej. Jak co roku będzie też szereg atrakcji dla najmłodszych, a także planowane są loty helikopterem (ostatecznie atrakcja uzależniona jest od decyzji i pozwolenia Prezydenta Miasta Kalisza). Po zakończeniu motoryzacyjnej części wydarzenia, rozpocznie się impreza nad Zalewem Szałe , gdzie na terenie „Małej Plaży” przy muzyce DJ-a Adamsa odbędzie się zabawa aż rana. Julia Żugaj oraz Dariusz Michalczewski tego dnia odcisną również dłonie w Alei Gwiazd, przy Słonecznej Promenadzie. 

Dla osób, które nie będą mogły przyjść na wydarzenie przewidziana jest relacja na stronie fundacji Pomaganie Jest Trendy na Facebooku – tam też na bieżąco będą publikowane szczegóły imprezy.

Informacje o biletach i szczegółach wydarzenia znaleźć można na stronie organizatora.

Źródło: Fundacja Pomaganie Jest Trendy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze