Między Mostami

Etap realizacji inwestycji 79%

W dwóch budynkach zlokalizowanych przy ulicy Garncarskiej 3 powstanie 77 mieszkań o powierzchni od 29m2 do 96m2. Po za budynkami mieszkalnymi powstanie mały budynek garażowy, plac zabaw, a teren zostanie urządzony zielenią. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest Antczak. Termin realizacji – IV kwartał 2021 oraz I kwartał 2022 roku. Prace budowlane rozpoczęto jesienią 2020. Projekt: MODOarchitektura.

W galerii z lutego widzimy wylane już stropy nad parterem. Na fotografiach z marca… stropów nie ma, a mury są wyższe. To nie błąd kolejności dodawania materiałów. Najwidoczniej wystąpił jakiś powód, dla którego inwestor musiał rozebrać stropy i podnieść jeszcze budynek, a raczej podnieść wyżej poziom, z którego budynek “będzie zaczynał wyrastać”. Mogą o tym świadczyć izolacja ścian i zamurowane częściowo otwory okienne od dołu. Zapewne zostanie nawiezione “trochę” ziemi, a wskazane elementy zostaną zasypane. Co poszło nie tak? Bez względu na przyczynę, trzymamy kciuki za bezproblemowy, dalszy przebieg inwestycji.

Kolejne piętra rosną już bez przeszkód, co potwierdzają widoczne postępy na placu budowy. Budynki świetnie wkomponowują się w dziurę między zabudowaniami.

06.02.2021

20.03.2021

29.05.2021

26.06.2021

18.07.2021

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł29

Dobrze, że nie pod mostem 😂

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter