baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Międzynarodowy Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej

Już po raz dziewiąty organizatorzy zapraszają wszystkich sygnalistów chcących sprawdzić swoje umiejętności w grze na rogu myśliwskim do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej. W tym roku wydarzenie odbędzie się 18 czerwca w okolicy zabytkowej Oficyny.

Podobnie jak w ubiegłym roku jest to część wydarzenia pn. Festiwal Lasu, który wypełniony jest nie tylko muzyką, ale także edukacją, rękodziełem, pysznym jedzeniem oraz strawą duchową w postaci zwiedzania Muzeum Leśnictwa.

Wkrótce podamy szczegóły, ale już dziś zachęcamy wszystkich grających na sygnałówkach do wysłania formularza zgłoszeniowego na IX Międzynarodowy Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej w Gołuchowie – czytamy w zaproszeniu.


Ważne:

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 czerwca 2023 roku. Utworem nieobowiązkowym, osobno ocenianym i nagrodzonym, jest „Żubr z Gołuchowa”.

Poniżej wszystkie niezbędne informacje i materiały dotyczące konkursu sygnalistów:

  1. Regulamin – sygnaliści
  2. Formularz – soliści:

https://docs.google.com/forms/d/1hbyvOQ-27Y37z2-PJxfpEO1754mJditFbZbuN6keO2w/edit

  1. Formularz – zespoły:

https://docs.google.com/forms/d/195Tl5haFnodrlseFVlnwahsJ0U67uvcwUQoPk3YYSCs/edit

  1. „Żubr z Gołuchowa” nuty
  2. „Żubr z Gołuchowa” mp3
  3. Wylosowane zestawy

źródło: OKL Gołuchów

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze