Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego osiedla Dobrzec

Wydział Budownictwa, Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta Kalisza informuje o podjęciu przez Radę Miasta Kalisza uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zespołu zabudowy osiedla Dobrzec. Wnioski można składać do 8 grudnia.

Plan będzie obejmował obszar ograniczony ulicami: Biskupicką, Marii Skłodowskiej-Curie i aleją Wojska Polskiego.

Zainteresowani mogą składać wnioski do planu miejscowego w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miasta Kalisza, w Wydziale Budownictwa, Urbanistyki i Architektury, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz, bądź za pomocą poczty elektronicznej (adres wbua@um.kalisz.pl). Każdy wniosek powinien zawierać imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby zainteresowanego. Ostatecznym terminem przyjmowania wniosków jest 8 grudnia 2023 r.

Całość obwieszczenia można znaleźć poniżej. Uchwała wraz z załącznikami została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej (Sprawdź)
Wzór formularza dot. składania wniosków do uchwał dot. miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego znajduje się na stronie Urzędu Miasta.

Źródło: Miasto Kalisz; fot. Geoportal

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze