Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Miejski lokal odmówił spotkania z A.Dziamborem

Spotkanie z posłem RP Arturem Dziamborem miało się odbyć w nKlubie, podlegającym pod Starostwo Powiatowe. Jednak wycofano wcześniejszą zgodę, w wyniku czego organizatorzy zostali zmuszeni do zmiany lokalizacji. Aktualnie spotkanie odbędzie się w restauracji Black Dave przy ul. Wolności 2

Zadzwoniliśmy z prośbą komentarza do Cezarego Janiszewskiego, jednak nie dostaliśmy żadnych informacji, z powodu przebywania na urlopie wcześniej wspomnianego zarządcy Galerii Sztuki Współczesnej.

nKlub jest miejscem gdzie organizowane są różnego rodzaju warsztaty, konferencje, szkolenia oraz spotkania, m.in. z Antonim Macierewiczem. Odbywały się tam również wieczory wyborcze różnych polityków.

W imieniu całego naszego ostrowskiego środowiska, chcemy wyrazić rozczarowanie decyzją zarządzających feralnym obiektem (Starostwo powiatowe) i zwrócić się do odpowiedzialnych za całą sytuację: Powiat jest dla WSZYSTKICH mieszkańców. Dużych, małych, niskich, wysokich, o poglądach lewicowych i prawicowych. A nie tylko dla garstki wybranych, którzy akurat podobają aktualnej władzy.

KoLiber Ostrów Wielkopolski

Źródło: KoLiber Ostrów Wielkopolski, ostrów24

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze