Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Miejskie nagrody i wyróżnienia

Podobnie jak w ubiegłych latach miejskie nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w ramach obchodów Święta Miasta w czerwcu, ale już teraz można zgłaszać kandydatury. Ich przyjmowanie potrwa do końca marca.

Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania propozycji są: prezydent, radni i ich kluby, stowarzyszenia związki czy inne organizacje. Kandydatury do tytułu Honorowego Obywatelstwa Miasta Kalisza, Odznaki Honorowej Miasta Kalisza czy Nagrody Miasta Kalisza trzeba kierować do przewodniczącego Rady Miasta Kalisza. Następnie Rada Miasta Kalisza zdecyduje o wyborze osób, które zostaną uhonorowane najwyższymi miejskimi odznaczeniami. Wnioski do wyróżnień dostępne są w załączonych plikach na stronie miasta.

 

Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter