Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku otrzymał dofinansowanie z programu „Kulisy Kultury”

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski oraz Starosta Kaliski Krzysztof Nosal spotkali się z grupą Seniorów spędzających aktywnie czas w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Zbiersku.

Ośrodek Kultury jak większość takich obiektów jest miejscem spotkań ludzi z kulturą, to miejsce, w którym osoby pozytywnie zmotywowane podejmują aktywność związaną ze swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Kulisy Kultury” oraz środków własnych Gminy i Miasta Stawiszyn, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury zyskał nie tylko nową instalację sygnalizacji pożarowej ale również została wyremontowana sala widowiskowa. Wartość projektu 109 698, 00 zł.

W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Stawiszyna Grzegorz Kaczmarek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Stawiszynie Barbara Włodarczyk, Dyrektor MGOK Aleksandra Janczak.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze