Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Mieszkańcy kaliskiego Domu Pomocy Społecznej zaszczepieni

Zakończyły się szczepienia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu, którzy zgodzili się wziąć w nich udział. W procedurze udział wzięło 129 osób, a szczepienia wykonywali pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny.

Z informacji przekazywanych przez Miasto oraz DPS wynika, że szczepienia przeprowadzono bardzo sprawnie i bez żadnych problemów, a żaden z pacjentów nie miał i nie skarżył się na objawy zagrażające jego zdrowiu. To szczególnie ważne, gdyż właśnie osoby starsze są największą grupą ryzyka, a same domy pomocy często stawały się ogniskami choroby. Druga dawka szczepionki została podana 12 lutego, a poza seniorami zaszczepiono także pracowników kaliskiego DPS-u.


Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter