Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Mieszkańcy wybiorą najlepszą świąteczną witrynę sklepową

Po raz kolejny władze miasta zapraszają do konkursu na najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową o tematyce świątecznej. Wyboru witryny dokonają mieszkańcy Kalisza w głosowaniu internetowym na profilu Facebook Miasta: „Kalisz. Dopisz swoją historię”.

Witryny mogą zgłaszać przedsiębiorcy indywidualni – właściciele lokali użytkowych z terenu całego miasta. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia, czyli zdjęcia witryn o rozdzielczości co najmniej 800×600 px wraz z nazwą lokalu, adresem oraz linkiem do strony lokalu na portalu społecznościowym Facebook (o ile lokal takową posiada) należy przesłać do 20 grudnia 2021 roku pocztą elektroniczną na adres: kpm@um.kalisz.pl.

Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną opublikowane w poście na oficjalnej stronie Miasta Kalisza na portalu społecznościowym Facebook „Kalisz. Dopisz swoją historię” w terminie od 24 grudnia godz. 10:00 do 27 grudnia godz. 10:00. Pięć zwycięskich witryn zostanie nagrodzonych przez Prezydenta Miasta Kalisza zestawem upominków miejskich. Organizatorem konkursu jest Miasto Kalisz, a szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu na stronie miasta.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze