baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Mieszkanka ze Stawiszyna wydała powieść

W dniu wczorajszym (16 sierpnia br.) w Empik-u miała miejsce premiera książki „Zaczekaj na mnie”, której autorką jest Patrycja Weber, mieszkanka Stawiszyna. Jest to Jej debiutancka powieść, wydana przez Wydawnictwo „NieZwykłe” z Oświęcimia.

Patrycja Weber obdarzona jest wieloma talentami. Pisze wiersze, mieszkańcy Stawiszyna pamiętają także jej wokal, a teraz pokazała się w roli autorki książki.

Gratuluję sukcesu i życzę tego czego się życzy autorowi połamania pióra, owocnej weny twórczej i rzeszy czytelników. – powiedział burmistrz Stawiszyna, Grzegorz Kaczmarek

Opis produktu, który znajdziemy na stronie empiku.

„”Wiem, że mi się nie sprzeciwisz. Tak jak ja nie sprzeciwię się tobie”.

William Mackenzie i Cassandra McNeal wpadają na siebie przypadkiem w najmniej oczekiwanym momencie – na bankiecie służbowym, na którym musieli się pojawić oboje. 
On jako nowy wspólnik jej ojca, ona jako córka właściciela firmy. Jednak wystarczyło jedno spojrzenie, żeby nawiązała się między nimi wyjątkowa więź.

Pożądanie. Iskry. Płomienie. Traumy z przeszłości, niepewna przyszłość i pełna napięcia teraźniejszość.

Czy będą potrafili walczyć z rodzącym się uczuciem, szczególnie kiedy tyle osób zrobi wszystko, żeby ta dwójka nie mogła być razem?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia”.

Źródło: Grzegorz Kaczmarek, empik

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze