Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Mikołaj Marucha kandydatem „Aktywnych” na prezydenta Kalisza

Stowarzyszenie Aktywni zamierza wystawić w nadchodzących wyborach samorządowych swojego kandydata, który powalczy o fotel prezydenta Kalisza. Ma nim zostać wiceprezes stowarzyszenia – Mikołaj Marucha. Członkowie organizacji zapowiadają również, że w planach mają także wystawienie kandydatów do rady miasta.

„#Aktywni” w swoich działaniach zamierzają skupiać się na temacie zbiornika w Szałe i poprawy jego stanu, a przy tym chcą zacieśnić współpracę w tym względzie z Gminą Opatówek. Ponadto członkowie stowarzyszenia zapowiadają starania o to, aby wykorzystać „studencki” potencjał miasta – w tym w zakresie większej liczby miejskich imprez. Krzysztof Gorzkiewicz, czyli prezes stowarzyszenia, dodał także, że wśród pierwszych propozycji dla miasta jest także chęć dbania o place zabaw dla dzieci, zieleń, a miasto ma być „przyjazne dla seniorów, studentów oraz rodzin z dziećmi”.

„Zamierzam ubiegać się o fotel prezydenta miasta Kalisza. Jestem społecznikiem od czterech lat i wspólnie z mieszkańcami zmieniamy Kalisz, czyścimy go, zazieleniamy. Zaczęliśmy też interesować się głębiej co dzieje się w Kaliszu i co możemy zrobić, by ten Kalisz tętnił pełnią życia.” – zapowiada Mikołaj Marucha, kandydat na Prezydenta Kalisza z ramienia stowarzyszenia #Aktywni

Marucha wspomniał również, że członkowie jego stowarzyszenia spotykali się już z mieszkańcami miasta, a wszystkie zebrane informacje i opinie mają posłużyć „#Aktywnym” w przyszłości. Deklaruje on także, że jego organizacja działa zupełnie oddolnie i nie stoją za nią „żadne duże pieniądze” czy „odgórne” partyjne struktury. Hasłem przewodnim stowarzyszenia jest „nie pitolimy, tylko robimy” i „#OdLudziDlaLudzi”. W najbliższym czasie zostanie przedstawiona również lista kandydatów „#Aktywnych” do rady oraz cały program.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze