Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Mikołaj odwiedził Klub Seniora w Sierzchowie i Świetlicę Środowiskową w Opatówku

Do uczestników Klubu Senior+ w Sierzchowie przybył po raz pierwszy Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Z Mikołajem zawitał Renifer i 3 Pomocników Mikołaja. Seniorzy chętnie odpowiadali na wylosowane pytanie, nie czuli tremy przed Mikołajem i wspólnie zaśpiewali kilka kolęd.

Mikołaj obdarował wszystkich słodkim prezentem i dobrym słowem, był zachwycony energią Seniorów – najstarszy Senior w Klubie liczy 93 lata. Spotkanie to było wyjątkowe, gdyż Święty Mikołaj był dostojnie pełniony przez Tomasza Dyrdziaka Komendanta Komisariatu Policji w Opatówku, a reniferem była Anna Nowińska – psycholog współpracujący z Klubem Senior+. Pomocniczkami Mikołaja były pracownice GOPS Opatówek: Adela Pokojowczyk, Monika Kucharska i Anna Marzuchowska – Kierownik Klubu. Mikołaj został zaproszony do Klubu Senior+ przez Kierownika GOPS Opatówek Violettę Galant. Seniorzy wspólnie poinformowali Mikołaja, że już na zawsze został Przyjacielem Seniorów i zapraszają go w Nowym Roku na wspólną Debatę Policji z Seniorami.

Źródło: UG Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze