Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Mikołajkowe poruszenie w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Kaliszu

Mikołajki to niezwykle magiczne święto. Tego dnia wszystkie urwisy zamieniają się w najgrzeczniejsze dzieci na świecie i czekają na przyjście Św. Mikołaja. W tym roku Mikołaj przybył do Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu razem ze swoimi elfami – studentkami pedagogiki Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które przeprowadziły we wszystkich grupach wspaniałe zajęcia wprowadzające dzieci w prawdziwie świąteczny nastrój.

Przedszkolaki z grup „Pszczółki” oraz „Motylki” miały również okazję uczestniczyć w koncercie świątecznym przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu. Dzieci z grupy „Słoneczka” udały się natomiast na spotkanie czytelnicze pt. „Zwyczaje mikołajkowe” w filii nr 1 z Oddziałem Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu. 

Święty Mikołaj postawił przed przedszkolakami również niełatwe zadanie – odszukanie ukrytych na terenie ogrodu przedszkolnego worków z prezentami. Dzieci stanęły na wysokości zadania i odnalazły wszystkie ukryte skarby- kalendarze adwentowe, które uprzyjemnią im czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Źródło: Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze