baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o Puchar Rektora Komendanta SWWS

5-6 czerwca w Kampusie Mundurowym SWWS odbyły się Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o Puchar Rektora Komendanta Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.

Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa wśród funkcjonariuszy różnych formacji takich jak Służba Więzienna, Policja, Krajowa Administracja Skarbowa, Straż Ochrony Kolei, Służba Ochrony Państwa, Wojsko. W zawodach uczestniczyło 21 trzyosobowych zespołów z kraju i zagranicy. Konkurencje zostały zaplanowane w taki sposób, aby każdy z zawodników mógł wykazać się precyzją, szybkością oraz dynamiką strzelania z broni krótkiej jak i maszynowej. 

Po zakończeniu zmagań na strzelnicy nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów. Najlepsi strzelcy otrzymali z rąk Rektora-Komendanta puchary, okolicznościowe medale oraz nagrody. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali sędziowie klasy narodowej. Pierwsze miejsce w Międzynarodowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Rektora Komendanta Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości zajął zespół Służby Więziennej ze Słowacji.

Zawody były okazją do zaprezentowania oraz doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich jak również doskonałą płaszczyzną do integracji osób ze środowiska służb mundurowych.

źródło: SWWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze