Mistrzostwa Gminy Żelazków w piłce nożnej

Na Mistrzostwach Gminy Żelazków w piłce nożnej chłopców dla szkół podstawowych, uczeń z Kokanina zajął I miejsce. 29.11.2022r. Odbędzie się Finał Powiatowy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Ksawery Czarnecki ze SP w Kokaninie. Najlepszym bramkarzem został Filip Grabara z SP Biernatki i najlepszym strzelecem turnieju Szymon Waszak z SP Skarszew.
Podziękowania dla Pani Dyrektor Magdaleny Szczepaniak za wsparcie turnieju oraz obsługi szkolnej za przygotowanie hali do rozgrywek.
W dzisiejszym turnieju każdy uczestnik otrzymał symbolicznego batonika i napój.
Klasyfikacja końcowa:

1. SP Kokanin – awans do Finału Powiatowego
  2. SP Skarszew
  3. SP Russów
  4. SP Biernatki

Mistrzostwa udało się rozegrać przy wsparciu działającego w naszej szkole Uczniowskiego Klubu Sportowego ZSP Kokanin, który zakupił profesjonalne pełnowymiarowe bramki na szkolną halę.