Mistrzostwa leśników w szachy

XXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników o Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się w dniach 20–23 października w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Leśników Polskich w RP, Region Wielkopolski ZLP w RP oraz Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, a uczestnikami będą pracownicy: PGL Lasów Państwowych, Parków Narodowych, Instytutu Badawczego Leśnictwa, Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, a także pracownicy naukowi i studenci wydziałów leśnych wyższych uczelni, nauczyciele i uczniowie szkół leśnych czy pracownicy ZUL aktualnie współpracujący z jednostkami PGL LP posiadający wykształcenie leśne. Zapisy na XXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników prowadzone są wyłącznie poprzez Związek Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej, a zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września. Zgłoszenia można przesyłać w dniach 13–30 września br. na adres zlpwrp@lasy.gov.pl. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie organizatora.


Źródło: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter