baner_AK
reklama-SWWS

Mistrzostwa osób niepełnosprawnych w lekkoatletyce

W czwartek, 17 listopada odbyły się XVI Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Kalisza Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. W wydarzeniu uczestniczył wiceprezydent Mateusz Podsadny.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 18 zespołów z Polski oraz jeden z Charkowa na Ukrainie. Łącznie w 8 konkurencjach, w kategoriach kobiet i mężczyzn startowało 150 zawodników i zawodniczek.

W klasyfikacji zespołowej pierwsze miejsce zajął Warsztat Terapii Zajęciowej z Gniezna, drugie miejsce – ekipa sportowców z Charkowa na Ukrainie, a trzecie Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowych Skalmierzycach.

W pierwszej dziesiątce znalazły się: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 z Kalisza, Warsztat Terapii Zajęciowej z Krotoszyna, Warsztat Terapii Zajęciowej z Przygodzic, Środowiskowy Dom Samopomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” z Odolanowa, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Centrum ks. Orione w Kaliszu, Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie, i Warsztat Terapii Zajęciowej z Kuźnicy Grabowskiej.

Organizatorem Mistrzostw była Fundacja Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej przy współorganizacji Ośrodka Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, w obiekcie odbyły się zawody.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze